Polityka prywatności

AGAPE.PL w tym strona internetowa www.agape.pl jest zarządzana i koordynowana przez Ruch Chrześcijański Mt28. Jest to międzywyznaniowa organizacja, współpracująca z wieloma wyznaniami i grupami chrześcijańskimi na całym świecie. Jej celem jest pomoc w nawiązaniu osobistej relacji Jezusem Chrystusem.

Dzięki kursom i treściom oferowanym przez AGAPE.PL możesz znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jest Bóg i jak można Go osobiście poznać.

Tutaj znajdziesz szczegółową, oficjalną Politykę Prywatności Mt28. Obejmuje ona wiele różnych części organizacji i jest bardziej obszerna i złożona niż to, co byłoby potrzebne do opisania wyłącznie AGAPE.PL

Spełniając wynikający z przepisów obowiązek, między innymi informujemy na wyżej podanej stronie, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Ruch Chrześcijański Mt28 z siedzibą w Warszawie, ul. Polnej Róży 1c

2. W sprawach związanych z Twoimi danymi, prosimy, kontaktuj się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych, e-mail: iod@mt28.pl

3. Dane będą przetwarzane jedynie w celu zamówionym, czyli odpowiedzi na pytania oraz uczestnictwo w kursach poprzez internet, na które użytkownicy zapisują się dobrowolnie.

4. Używamy plików cookies (tzw. ciasteczka). Na w/w stronie wyjaśniamy, czym one są, informujemy jakich ciasteczek używamy i w jakich celach.

5. Nasze formularze online są zawsze zaszyfrowane, a nasza sieć jest chroniona i monitorowana.

6. Treść wpisów / konwersacji prowadzonych za pomocą naszego serwisów nie może być ujawniona osobom trzecim bez wyraźnej zgody ich autorów.

7. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Poważnie traktujemy przepisy związane z ochroną danych osobowych, dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe użytkowników.

Mamy nadzieję, że rozważysz możliwość poznania Boga i Jego miłości do ciebie. Wierzymy, że żadna inna relacja nie zaspokaja całkowicie tęsknoty ludzkiego serca i umysłu.