Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę! Chcemy, aby nasze kursy pomagały zrozumieć istotę Ewangelii i rozwijać uczniów Jezusa, zgodnie z tym, co napisał Apostoł Paweł:

Co słyszałeś ode mnie wobec wielu świadków, to przekaż ludziom godnym zaufania, którzy będą zdolni i innych nauczać.

2Tm 2,2
O nas
Platforma AGAPE.PL jest projektem Ruchu Chrześcijańskiego Mt28
Oferujemy kursy oparte na Piśmie Świętym, w których uczestnikom towarzyszą doświadczeni e-trenerzy. Są wśród nich zarówno katolicy, jak i protestanci.
Współpracujemy z serwisami  KazdyStudent.pl, STARTzBOGIEM.pl, MojeZmagania.pli platformą SzukajacBoga.pl.
W co wierzymy
Jesteśmy przekonani, że istotą chrześcijaństwa jest nawiązanie, a następnie podtrzymywanie osobistej relacji z Bogiem. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją o tym, jak zaprzyjaźnić się z Bogiem – zwięzłym ujęciem Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie. Możesz też przeczytać, jak te prawdy zmieniły życie różnych ludzi.
Jesteśmy dla wszystkich
AGAPE.PL istnieje po to, aby każdy internauta mógł znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jest Bóg i jak można Go osobiście poznać. Chcemy budować jedność między naśladowcami Chrystusa, reprezentującymi różne środowiska chrześcijańskie. Jesteśmy przekonani, że bezrefleksyjne nakłanianie do zmiany wyznań pogłębia podziały. Dlatego zdecydowanie odcinamy się od prób odciągania kogokolwiek od jego kościoła macierzystego. Nie chcemy konkurować z kościołami, ale pomagać ich członkom przez pogłębione studium Słowa Bożego. Zachęcamy uczestników kursów do większego zaangażowania w życie lokalnej wspólnoty ludzi wierzących.
Jesteśmy biblijni
Jesteśmy świadomi, że poszczególne denominacje, kościoły i wspólnoty posiadają własne tradycje i historię, która wpływają na ich tożsamość. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że spotkanie naśladowców Chrystusa może dokonać się na fundamencie tego, co wspólnie akceptują. Płaszczyzną porozumienia, poza osobistą wiarą w Chrystusa, jest dla wszystkich chrześcijan Pismo Święte.
E-trenerzy
Są nimi chrześcijanie w różnym wieku. To pasjonaci Pisma Świętego, pochodzący zarówno ze środowisk katolickich, jak i protestanckich z całej Polski. Mają doświadczenie w wyjaśnianiu prawd wiary.
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zostać e-trenerem, napisz do nas!
Nasza historia
W 2001 roku Marcin, student z Bydgoszczy, stworzył stronę internetową z chrześcijańskimi materiałami, które pomagały mu lepiej zrozumieć Pismo Święte. Chciał, aby mógł je poznać każdy student w Polsce. Rok później w kursach umieszczonych na tej stronie uczestniczyło już około 200 osób.
Lata mijały, uczniów i nauczycieli przybywało. W 2004 roku strona zamieniła się w KSB, czyli Korespondencyjną Szkołę Biblijną. W 2020 roku otrzymała nową nazwę: Internetowa Szkoła Biblijna AGAPE. Obecnie istnieje jako platforma e-learningowa AGAPE.PL. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chrześcijańskim rozwojem duchowym na kursy w towarzystwie doświadczonych e-trenerów.