O nas

O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę!

Pragniemy, aby nasze kursy pomagały rozumieć Ewangelię. Zależy nam na budowaniu uczniów Jezusa, zgodnie z tym, co napisał Apostoł Paweł: 

Co słyszałeś ode mnie wobec wielu świadków, to przekaż ludziom godnym zaufania, którzy będą zdolni i innych nauczać. (2Tm2,2)  • O NAS: 

Strona to projekt Ruchu Chrześcijańskiego Mt28

Oferujemy kursy oparte na Piśmie Świętym, w których uczestnikom towarzyszą doświadczeni e-trenerzy. Są wśród nich zarówno katolicy, jak i protestanci. Współpracujemy z serwisami  KazdyStudent.pl i STARTzBOGIEM.pl oraz platformą SzukajacBoga.pl

  • W CO WIERZYMY:

Jesteśmy przekonani, że istotą chrześcijaństwa jest nawiązanie, a następnie podtrzymywanie osobistej relacji z Bogiem. Zachęcamy do zapoznania się z Czterema prawdami życia duchowego – zwięzłym ujęciem Ewangelii, czyli Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie.  Możesz też przeczytać, jak te prawdy zmieniły życie różnych ludzi.

  • JESTEŚMY DLA WSZYSTKICH

AGAPE.PL istnieje po to, aby każdy internauta mógł znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jest Bóg i jak można Go osobiście poznać. Chcemy budować jedność między uczniami Chrystusa, reprezentującymi różne środowiska chrześcijańskie. Jesteśmy przekonani, że bezrefleksyjne nakłanianie do zmiany denominacji pogłębia podziały. Dlatego zdecydowanie odcinamy się od prób odciągania kogokolwiek od jego kościoła macierzystego. Nie chcemy konkurować z kościołami, ale pomagać ich członkom przez pogłębione studium Słowa Bożego. Zachęcamy uczestników kursów do większego zaangażowania w życie lokalnej wspólnoty wierzących.